Střešní prosklení Solara VARIATIK

Moderní střešní okna

Solara VARIATIK je univerzální řada střešního prosklení s velkými plochami skel. Nabízí kombinace fixních, kyvných a kyvně-výklopných ploch. Má velké rozměrové a materiálové možnosti, velikost otevíravých křídel do 2,25m2. Profily a design okna jsou sjednocené se střešími okny Solara. Z této řady také zpravidla vycházíme při výrobě atypů, hřebenových světlíků apod.

Ateliérová okna Solara VARIATIK mají štíhlé oplechování, jsou výrazně zapuštěná do krytiny a jsou konstrukčně určená pro použití ve střeše, to má stavebně technické i estetické přednosti ve srovnání s hliníkovými stavebnicemi, konstruovanými pro fasádní použití. Používáme trojité zasklení, tepelně odrazivé vrstvy, zdvojený těsnící límec a celozateplený rám, výsledkem jsou vynikající tepelně izolační vlastnosti v zimní i letní sezóně.

Elektrootvírače jsou v plně integrovaném neviditelnémekonomickém přiznaném provedení. Příplatková výbava zahrnuje také napojení na domácí inteligenci.

Stanislav Dušek

Stanislav Dušek Vám poradí s výběrem těchto střešních oken. Vysvětlí praktické rozdíly a doporučí doplňky.

Řešte s námi jak upravená skla zvolit pro letní slunce či pro zimní mrazy. Jaký systém zastínění je vhodný pro ateliérová okna a který naopak funguje bídně. Poradíme s napojením na inteligenci bytu, dodáme vám systém s dešťovým i bezpečnostním senzorem, je-li to pro vás důležité.

Mgr. Jakub Formánek, solara s.r.o.

Vybrané reference

Ceník typových oken Střešní prosklení Solara VARIATIK

PRODUKT
Rozměry
Provedení
Popis materiálů
Sklo
Protisluneční a samočistící vrstva skla
Ovládání
Ventilace
Cena
šířka
výška
typové/zakázkové
materiál a povrchová úprava
vnější oplechování
tepelný prostup
manuální/elektro
Kč bez DPH
VARIATIK
výklopně-kyvná, kyvná nebo fixní
výběrový masiv borovice
vysokotlaký nástřik
hliník, ostatní příplatkově
trojsklo 0,6W/m2K
možná, příplatkově
manuálně, elektro příplatkově
od 36 300-50 820,– Kč/m2
Stáhnout ceník v PDF