Střecha domu jako kabriolet

6. května 2019
Střecha domu jako kabriolet

Využít plně potenciál podkrovních prostor, vizuálně otevřít místnost pro pocit volnosti, vzdušnosti - ano, děkuji, dám si. Charismatické výhledy na věže, střechy či do přírody - ano, také!

Dobře navržené prosklení střechy má jedinečnost, luxus, velkou porci romantiky a při současných technologiích i celoroční tepelný komfort. Fotografie ilustruje, že ateliérové střešní okno dává místnosti právě ten prostor a jedinečnost.

„Soukromým investorům i developerům se investice do kvalitního a krásného střešního prosklení bohatě vrátí – v prodejní ceně bytu či v radosti z bydlení v něm. Schválně si tyto místnosti představte s jedním či dvěma běžnými typovými střešními okny. Je to pro vás rozdíl?“ říká Jakub Formánek za českého rodinného výrobce Solara.

Posuvné střešní prosklení posune podkroví o hodně výše

„Posuvná střešní prosklení vyrábíme rádi. Pokud máte možnost otevřít své podkroví velkoplošným posuvným střešním prosklením, pak to rozhodně udělejte ☺, budete jásat. Pro naše zákazníky je PERSPEKTIV třešní na dortu, výrazně ovlivní úroveň bydlení v daných prostorách.“ komentuje řadu posuvného prosklení pro střechy Jakub Formánek.

Kvalitní návrh prosklení podkroví stojí na použitých profilech a jejich zateplení, na parametrech zasklení, stínění i kvalitě montáže do střešního pláště.

Poradenství pro celoroční tepelný komfort

„Řešte s námi jak upravená skla zvolit pro letní slunce či pro zimní mrazy. Jaký systém zastínění je vhodný pro ateliérová okna a který naopak funguje bídně. Poradíme s napojením elektrootvíračů našich oken na řízené větrání či na inteligenci bytu. Dodáme vám systém s dešťovým i bezpečnostním senzorem, je-li to pro vás důležité.“ popisuje Jakub Formánek poradenství k používaným technologiím.