Střešní výlezy a střešní dveře

Budoucí terasa hostelu v centru Prahy

Budoucí terasa hostelu v centru Prahy

Ploché střechy a střešní terasy vznikají na domech kolem Václavského náměstí v Praze i v centrech dalších měst. Patří mezi krásné části domů, nadchnou romantiky svou vzdušností a prostorem i realitní makléře a developery růstem prodejní ceny bytu. Vhodně navržený vstup umožní průchod se vzpřímenou hlavou a zároveň dostatečně široký například pro tác s kávou. „Na terasu, na balkon, na střešní bylinkový záhon, na střešní zahradu, atp. chci chodit pohodlně po schodišti, nechce se mi lézt po žebříku či strmých mlynářských schodech“, řekne často uživatel nových prostor.

Střešní byty Vídeň

Střešní byty Vídeň

Rodinný developerský projekt v centru Vídně zaujal štědrým uchopením prostoru střechy a velmi dobrou spoluprací s památkovým úřadem. Vznikly moderně prosklené střešní byty ve dvoře středověkého domu. Využití potenciálu střešních prostor je samostatná disciplína, velkým benefitem jsou libé emoce spojené s pobytem mezi střechami. Oříškem je pak vizuálně otevřít místnosti, dostat uživatele bytu k těm výhledům, dostat jej do toho volného prostoru.

Paluba na hřebeni střechy

Paluba na hřebeni střechy

Střešní terasa jako paluba lodi v moři okolních střech, se nachází v centru Mnichova. Pro snadný přístup ze dvou podkrovních bytů slouží funkční (menší) zakázkový rozměr POSUVNÝCH STŘEŠNÍCH DVEŘÍ Solara. Byty s celkem malou výměrou tím získaly velkou třešeň na dortu.

Skvělá střešní terasa

Skvělá střešní terasa

Byty v Pařížské ulici v Praze dovršují prostorné terasy. Plnohodnotný přístup na tyto exkluzivní prostory zajišťují VÝKLOPNÉ STŘEŠNÍ DVEŘE Solara, první generace výrobku z roku 2017. Sestava elektroovládání obsahuje i bezpečnostní a dešťový senzor. Při výpadku proudu je funčnost střešních dveří pojištěná záložním zdrojem.

Krásné divadlo s malým kašpárkem

Krásné divadlo s malým kašpárkem

S jistotou nejmenší střešní terasa v naší historii - Mnichovská minivariace na střešní terasu. Střešní balkonové dveře Solara OPEN zpřístupňují malou střešní terasu vybudovanou nad střešním vikýřem - pocit jako na lodním můstku uprostřed Mnichova.

Střešní byty s terasou Praha

Střešní byty s terasou Praha

Na rozhraní Vinohrad a Nuslí vznikl pečlivou rekonstrukcí krásný byt, jehož velkou devizou je štědrá střešní terasa. Zakázkový (menší) rozměr POSUVNÝCH STŘEŠNÍCH DVEŘÍ Solara je vybavený naší první řadou plně integrovaného elektroovládání s bezpečnostní optickou bránou, která hlídá průchod.

Ložnice s terasou

Ložnice s terasou

Z krásně zpracovaného bytu se střešním výstupem Solara OPEN dostanete na terasu s výhledem na panorama Prahy. Střešní terasy a zahrady jsou v kurzu, střecha se zde stala místem odpočinku. OPEN je ekonomickou třídou dostatečně velkých výstupů na střechu.

Vystoupit na terasu vcelku pohodlně

Vystoupit na terasu vcelku pohodlně

V centru Mnichova slouží střešní výstup na terasu Solara OPEN již dlouhou dobu. Typové provedení, s výjimkou laku RAL 9010, a osvědčená konstrukce funguje již 13let s minimem servisů po celých Čechách, Německu i Rakousku. Menší střešní terasy a prostory, na které se chcete dostat s menším omezením komfortu, jsou pro Solara OPEN to pravé.