Úvod / Reference / Střešní prosklení / Solara VARIATIK, Praha - Vinohrady

Solara VARIATIK, Praha - Vinohrady

říjen 2014

Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK přes dvě patra mezonetového bytu jsme montovali již před 4 lety. Velkoplošné prosklení dává bytu skvělou kvalitu. Obě podlaží nabízí dechberoucí výhledy na panorama Vinohrad.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla prosklení jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bílém laku.
Vnější oplechování je vyrobeno z mědi. 
Zasklení bezpečnostními dvojskly s Ug 1,1 W/m2K se samočistící vnější vrstvou Activ. Tepelný prostup celého prosklení Uw 1,3 W/m2K.

Více o střešních proskleních Solara VARIATIK...

 

Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK přes dvě patra mezonetového bytě na VinohradechStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK přes dvě patra mezonetového bytě na Vinohradech Prosklení Solara VARIATIK vždy plánujeme na míru dle přání stavitele a dispozic stavbyProsklení Solara VARIATIK vždy plánujeme na míru dle přání stavitele a dispozic stavby Výklopně-kyvná křídla střešního prosklení se otevírají ven ze střechy a umožňují tak krásný široký výhledVýklopně-kyvná křídla střešního prosklení se otevírají ven ze střechy a umožňují tak krásný široký výhled Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK s dvěma výklopně-kyvnými křídlyStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK s dvěma výklopně-kyvnými křídly Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK - rámy z masivu dřeva v bílém provedení Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK - rámy z masivu dřeva v bílém provedení Výklopně-kyvná křídla střešního prosklení se otevírají ven ze střechy a umožňují tak krásný široký výhledVýklopně-kyvná křídla střešního prosklení se otevírají ven ze střechy a umožňují tak krásný široký výhled Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK dodává podkrovnímu bytu neopakovatelný výhledStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK dodává podkrovnímu bytu neopakovatelný výhled Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIKStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK Ateliérové střešní prosklení otevírá byt vstříc venkovnímu prostoru a zvyšuje jeho komfortAteliérové střešní prosklení otevírá byt vstříc venkovnímu prostoru a zvyšuje jeho komfort Z horního patra bytu je díky velkému střešnímu prosklení skvělý výhledZ horního patra bytu je díky velkému střešnímu prosklení skvělý výhled Prosklení Solara VARIATIK je velké přes dvě patra mezonetového bytuProsklení Solara VARIATIK je velké přes dvě patra mezonetového bytu Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIKStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK - průběh montáže, venkovní opelchování v mědiStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK - průběh montáže, venkovní opelchování v mědi Střešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK v průběhu montážeStřešní ateliérové prosklení Solara VARIATIK v průběhu montáže