Úvod / Reference / Střešní prosklení / Solara SEGMENTIK, Brno

Solara SEGMENTIK, Brno

prosinec 2012

Fotodokumentace sestav střešního prosklení Solara SEGMENTIK. Dodávka pro mansardové podkroví Stopkovy pivnice v Brně. Pás prosklení tvoří jedinečný prostor soukromé kanceláře.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla prosklení jsou vyrobeny z výběrového borovicového prořezávaného masivu s perfektní povrchovou úpravou - po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v odstínu RAL 7006 dle přání zákazníka.

Vnější oplechování je v zpracováno v hliníku, RAL 7016.

Zasklení energetickými dvojskly Pilkington Suncool Ug = 1,1 W/m2K.

Více o střešních proskleních Solara SEGMENTIK...

Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v BrněStřešní prosklení Solara SEGMENTIK prosvětluje prostorné kanceláře v centru Brna. Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v BrněRámy prosklení z borovicového masivu jsou nastříkány barvou dle přání zákazníka. Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v BrněZastínění prosklení je vyřešeno interiérovými plisé žaluziemi. Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v Brně Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v Brně Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v BrněStřešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v Brně Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v BrněPohled na řadu prosklení z exteriéru. Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v Brně Střešní prosklení Solara SEGMENTIK, Stopkova pivnice v Brně