Úvod / Reference / Střešní okna / Solara FIX, pevné střešní prosklení, Zdiměřice

Solara FIX, pevné střešní prosklení, Zdiměřice

únor 2007

Nerovnoramenné lichoběžníky pro nízkoenergetický dům s prosklením HeatMirror, Ug=0,55 W/m2K.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Tato zakázková střešní okna s prosklením přes hřeben zabírají celkovou plochu 26,25m2 – pro takovou výměru by bylo třeba téměř 32ti běžných střešních oken (rozměru 75 x 110cm) a zhruba 70ti bm tepelně izolovaných tesařských výměn.

Rámy a křídla střešních oken jsme vyrobili z našeho oblíbeného materiálu s vysokým modulem pružnosti: krásného výběrového borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následovala vrstvená čirá lazura nanášená vysokotlakým nástřikem.   

Vnější oplechování střešních oken je v zpracováno v TiZn; napojení na krytinu a doložení okolní střešní krytiny řešila navazující firma.

Zasklení nabízí parametry Heat Mirror, Ug=0,55 W/m2K.

Více o atypických střešních oknech Solara...

Atypická střešní okna Solara, lichoběžníková, prosklení "přes hřeben" Atypická střešní okna Solara, lichoběžníková, prosklení "přes hřeben" Atypická střešní okna Solara, lichoběžníková, prosklení "přes hřeben" Atypická střešní okna Solara, lichoběžníková, prosklení "přes hřeben" Atypická střešní okna Solara, lichoběžníková, prosklení "přes hřeben"