Úvod / Reference / Střešní okna / Centrum Jurta, Nebočady u Děčína

Centrum Jurta, Nebočady u Děčína

duben 2014

Zakázková střešní okna jsou zapuštěná do úrovně krytiny, vč. 17m dlouhé sestavy. Budovy hostí neziskové provozy a tréninkové dilny sdružení Jurta. Tomu fandíme!

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla prosklení v oleji pigmentovaném kovářskou černí jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval vrstvený olej Kreidezeit s pigmentací kovářskou černí. 
Vnější oplechování je vyrobeno z hliníku antracitové barvy RAL 7016 k šablonové recyklované krytině. 
Zasklení bezpečnostními dvojskly s Ug 1,1 W/m2K. Tepelný prostup celého prosklení Uw 1,3 W/m2K.

Více o střešních oknech Solara...

Pás střešních oken Solara je hluboko zapouštěný do krytiny střechyPás střešních oken Solara je hluboko zapouštěný do krytiny střechy Řada střešních oken Solara s přírodní olejovou povrchovou úpravouŘada střešních oken Solara s přírodní olejovou povrchovou úpravou Střešní okna Solara s přírodní olejovou povrchovou úpravouStřešní okna Solara s přírodní olejovou povrchovou úpravou Budova neziskového centra Jurta v Nebočadech u DěčínaBudova neziskového centra Jurta v Nebočadech u Děčína Budova neziskového centra v Nebočadech slouží m.j. jako školkaBudova neziskového centra v Nebočadech slouží m.j. jako školka Různé druhy střešních oken Solara na nebočadských střecháchRůzné druhy střešních oken Solara na nebočadských střechách Pohled na pás nových střešních oken Solara přes starší kyvné střešní okno Solara LIDO IQPohled na pás nových střešních oken Solara přes starší kyvné střešní okno Solara LIDO IQ Pohled na novostavbu centra přes před lety zrekonstruovanou budovu stodolyPohled na novostavbu centra přes před lety zrekonstruovanou budovu stodoly Střešní okna Solara, detail zapouštění oken do krytiny střechy, oplechování v hliníku antracitové barvyStřešní okna Solara, detail zapouštění oken do krytiny střechy, oplechování v hliníku antracitové barvy