Úvod / Reference / Okna pro památky / Střešní okna Solara, Holašovice (UNESCO)

Střešní okna Solara, Holašovice (UNESCO)

listopad 2014

Unikátní soubor budov ve stylu selského baroka tvoří v Holašovicích jedinečný celek, který je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Na střechu jednoho návesního domu jsme dodávali malá střešní okna.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla oken jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu
s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bezbarvém laku. Vnější oplechování je vyrobeno z hliníkového plechu šedohnědé barvy. Zasklení bezpečnostními dvojskly
s Ug 1,1W/m2K. Tepelný prostup celého okna Uw 1,3 W/m2K.
 

Více o střešních oknech Solara...                                                  Více o Holašovicích...

Selské barokní stavení na návsi v Holašovicích se střešními okny SolaraSelské barokní stavení na návsi v Holašovicích se střešními okny Solara Střešní okna Solara v malém rozměruStřešní okna Solara v malém rozměru Krásné budovy selského baroka v HolašovicíchKrásné budovy selského baroka v Holašovicích Střešní okna Solara a holašovické štítyStřešní okna Solara a holašovické štíty Střešní okna Solara ve základním provedeníStřešní okna Solara ve základním provedení Unikátní soubor budov ve stylu tzv. selského baroka tvoří v Holašovicích jedinečný celek, který je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNEUnikátní soubor budov ve stylu tzv. selského baroka tvoří v Holašovicích jedinečný celek, který je zapsán do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.