Úvod / Reference / Okna pro památky / Solara VARIATIK, Praha 1, UMPRUM

Solara VARIATIK, Praha 1, UMPRUM

březen 2015

Dvojdílná střešní prosklení na střeše budovy Uměleckoprůmyslového muzea v Praze jsme montovali do břidlicové krytiny. Jsou osazena přes původní trámovou konstrukci střechy, spodní díl je výklopný ven ze střechy a zbytek plochy pevně prosklený.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla prosklení jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bezbarvém laku. Vnější oplechování je vyrobeno z hliníku antracitové barvy RAL 7016, která dobře ladí s břidlicovou krytinou střechy. Zasklení bezpečnostními dvojskly s Ug 1,1 W/m2K. Tepelný prostup celého prosklení Uw 1,3 W/m2K.

Více o střešních proskleních Solara VARIATIK...

Střešní prosklení Solara VARIATIK na střeše UMPRUM v PrazeStřešní prosklení Solara VARIATIK na střeše UMPRUM v Praze Střešní prosklení Solara VARIATIK - provedení v hliníkovém plechu barevně ladícím s břidlicovou krytinou střechyStřešní prosklení Solara VARIATIK - provedení v hliníkovém plechu barevně ladícím s břidlicovou krytinou střechy Střešní prosklení Solara VARIATIK jsou dvojdílná, přičemž spodní díl je otevíravý ven a zbytek pevně prosklenýStřešní prosklení Solara VARIATIK jsou dvojdílná, přičemž spodní díl je otevíravý ven a zbytek pevně prosklený Střešní prosklení Solara VARIATIK a nádherné výhledy na PrahuStřešní prosklení Solara VARIATIK a nádherné výhledy na Prahu Střešní prosklení Solara VARIATIK instalované nad původní trámovou konstrukcí střechyStřešní prosklení Solara VARIATIK instalované nad původní trámovou konstrukcí střechy Střešní prosklení Solara VARIATIK a nádherné výhledy na PrahuStřešní prosklení Solara VARIATIK a nádherné výhledy na Prahu