Úvod / Reference / Okna pro památky / Solara PERSPEKTIV + KLASIK, Slavonice

Solara PERSPEKTIV + KLASIK, Slavonice

listopad 2014

V samém srdci historického jádra Slavonic začala rekonstrukce renesančního domu. Na střechu jsme z pohledu od náměstí dodávali malá střešní okna KLASIK a z druhé strany posuvné prosklení PERSPEKTIV, které je svým formátem vskutku velkorysé.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla oken i prosklení jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bezbarvém laku.
Vnější oplechování je vyrobeno z mědi. Zasklení bezpečnostními dvojskly s Ug 1,1W/m2K s protisluneční vrstvou Suncool.

Více o posuvném střešním prosklení Solara PERSPEKTIV...
Více o střešních oknech Solara KLASIK...

Střechy renesančního historického jádra města Slavonice se střešními okny SolaraStřechy renesančního historického jádra města Slavonice se střešními okny Solara Rekonstrukce renesančního domu ve Slavonicích začala od střechy, ze strany náměstí malá střešní okna Solara KLASIK určená pro památkově chráněné domyRekonstrukce renesančního domu ve Slavonicích začala od střechy, ze strany náměstí malá střešní okna Solara KLASIK určená pro památkově chráněné domy Střešní okno Solara KLASIK nabízí největší plochu skla v daném rozměru oknaStřešní okno Solara KLASIK nabízí největší plochu skla v daném rozměru okna Strana střechy obrácená do dvora byla prosvětlena velkoformátovým posuvným prosklením Solara PERSPEKTIV. Kombinace posuvných a pevně prosklených částíStrana střechy obrácená do dvora byla prosvětlena velkoformátovým posuvným prosklením Solara PERSPEKTIV. Kombinace posuvných a pevně prosklených částí tvoří dohromady opravdu velkorysé prosvětlení střechy. Střešní prosklení je na žádost investora vyrobeno v deformované rovině tak, aby kopírovalo rovinu původního krovuStřešní prosklení je na žádost investora vyrobeno v deformované rovině tak, aby kopírovalo rovinu původního krovu Rekonstrukce domu začala od střechy :)Rekonstrukce domu začala od střechy :)