Úvod / Reference / Okna pro památky / Solara KLASIK, Třebíč

Solara KLASIK, Třebíč

květen 2014

Střechy židovské čtvrti v Třebíči prosvětlují střešní okna Solara KLASIK. Mají estetiku původních kominických výlezů a 83% prosklené plochy navíc ve srovnání s běžným střešním oknem památkového rozměru 60x60cm.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rámy a křídla oken jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bezbarvém laku.
Vnější oplechování je vyrobeno z hliníku cihlové barvy a mědi. Zasklení bezpečnostními dvojskly s Ug 1,1W/m2K. Tepelný prostup celého okna Uw 1,4 W/m2K.

Více o střešních oknech Solara KLASIK...

Repliky kominických výlezů Solara KLASIK v TřebíčiTřebíč, unikátní židovská čtvrť, Zadní synagoga a střešní okno Solara KLASIK v popředí Střešní okna Solara KLASIK na domě sousedícím se Zadní synagogou v TřebíčiStřešní okna Solara KLASIK na domě sousedícím se Zadní synagogou v Třebíči Střešní okna Solara KLASIK jsou určena pro památkově chráněné budovyStřešní okna Solara KLASIK jsou určena pro památkově chráněné budovy Detail oplechování Solara KLASIKDetail oplechování Solara KLASIK Repliky kominických výlezů Solara KLASIK v TřebíčiCitlivě zrekonstruovaný domek v židovské čtvrti v Třebíči má na střeše tři repliky kominických výlezů Solara KLASIK Střešní okna Solara KLASIK, provedení oplechování v mědiStřešní okna Solara KLASIK, provedení oplechování v mědi Úžasný slepenec historických střech židovského města v Třebíči, vpředu tři střešní okna Solara KLASIKÚžasný slepenec historických střech židovského města v Třebíči, vpředu tři střešní okna Solara KLASIK