Úvod / Reference / Okna pro památky / Rekonstrukce půdních prostor základní školy spolu se střešním prosklení Solara

Rekonstrukce půdních prostor základní školy spolu se střešním prosklení Solara

srpen 2017

Soubor prosklení HISTORIK prosvětluje učebny v podkroví základní školy v Praze.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Rekonstrukcí půdních prostor vznikly nové moderní učebny a kabinety. Díky střešnímu prosklení Solara HISTORIK jsou učebny prosvětlené a zdobené krásnými výhledy na Prahu.

Solara HISTORIK je střešní prosklení pro památkové zóny s velice štíhlými profily a z autentických materiálů. Zároveň technický standard je moderní - trojskla, protisluneční pokovení, plně integrované antivandal elektrootvírače, atd.. 

Rámy a křídla prosklení jsou vyrobeny z výběrového prořezávaného borovicového masivu s perfektní povrchovou úpravou. Po ošetření proti houbám a základovém vlhčení následoval dvojitý vysokotlaký nástřik v bílé barvě. Vnější oplechování je vyrobeno z výborného patinovaného materiálu Rheinzink. Zasklení bezpečnostními trojskly s Ug 0,6 W/m2K. Ovládání je řešeno elektromotoricky.

Více o střešních proskleních Solara HISTORIK...

Velké prosklené plochy prosvětlují půdní prostory učebenVelké prosklené plochy prosvětlují půdní prostory učeben Velké prosklení Variatik otvíratelné elektromotorovým pohonemVelké prosklení Variatik otvíratelné elektromotorovým pohonem Střešní prosklení učebny ovládané elektromotoremStřešní prosklení učebny ovládané elektromotorem Prosklení nad schodištěmProsklení nad schodištěm Variatik - střešní prosklení ovládané elektromotoremVariatik - střešní prosklení ovládané elektromotorem Velká střešní okna dodávají učebnám světlo a příjemnou atmosféruVelká střešní okna dodávají učebnám světlo a příjemnou atmosféru