Úvod / Posuvná česká střešní okna - střecha jako kabriolet

Posuvná česká střešní okna - střecha jako kabriolet

6.6.2016

Solara PERSPEKTIV jsou luxusní, na míru vyráběná velkoformátová střešní okna. Přinášejí do podkroví maximum světla, ničím nerušené výhledy a tvoří atraktivní designový prvek.

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Konstrukčně se celé plochy prosklení odsouvají do stran nad krytinu střechy či nad pevně prosklenou část. Posuvný systém je vhodný nejen pro šikmé, ale i pro ploché střechy, které přímo vybízejí k vybudování střešních teras.

Konstrukce oken je z dřevěného masivu, vnějšího oplechování z různých druhů plechů. Systém posuvu vyvinutý pro náročné klimatické podmínky střech je vyroben z nerezi a umožňuje lehký a plynulý posuv. Okna jsou osazena kvalitním zabudovaným kováním, vybrat si můžete z různých druhů klik či elektroovládání, individuálně řešíme také složení skel či zastínění.

Bohatá fotogalerie referencí zobrazuje variabilitu posuvného systému Solara PERSPEKTIV a pozitivní ohlasy přicházejí až z Německa, kam česká firma svá unikátní okna již mnoho let úspěšně vyváží.

Inspirujte se na našich webových stránkách a prosvětlete své podkrovní bydlení.

Střešní prosklení Solara PERSPEKTIV s posuvnými křídly se dá použít k výstupu na terasuPosuvné střešní okno Solara PERSPEKTIV v centru Vídně

Posuvná česká střešní okna - střecha jako kabriolet