Úvod / Napínavé montáže Solara - video

Napínavé montáže Solara - video

10.2.2016

Montáže velkých střešních prosklení Solara v úzkých uličkách památkových zón jsou vždy zajímavé. Řešíme zábory rušných ulic, bezpečnostní opatření během jeřábnických pracích, někdy i transport stokilových skel pouze na přísavkách...

Stažení návodu

Právě začíná automatické stahování návodu.

zavřít okno

Výsledek ale určitě stojí zato! Střešní okna a prosklení Solara určená pro památkové zóny zachovávají citlivý vnější vzhled a v rámci památkových limitů maximalizují prosvětlení a otevření interiéru pro uživatele. Ze zanedbaných podkroví často vznikají luxusní apartmány.

Prosklení řešíme ve vysokém tepelně-izolačním standardu, silná speciální skla tlumí rušnost ulic a vše je zároveň památkově citlivé. Pro tuto akci byl rovněž použit jeden posuvný střešní výstup.

Aktuální dění můžete sledovat na www.facebook.com/KrasneBydlenivPodkrovi.

 

Napínavé montáže Solara - video Už jen naložení obrovských prosklení k odvozu z výroby na místo montáže bývá občas oříšek.Už jen naložení obrovských prosklení k odvozu z výroby na místo montáže bývá občas oříšek. Montáže střešních prosklení v památkových zónách bývají napínavé i krásné zároveň.Montáže střešních prosklení v památkových zónách bývají napínavé i krásné zároveň. Příprava stavebních otvorů pro usazení oken.Příprava stavebních otvorů pro usazení oken. Příprava stavebních otvorů pro usazení oken.Příprava stavebních otvorů pro usazení oken. Při jeřábování stokilových dílů proskelní je třeba dbát na bezpečnost.Při jeřábování stokilových dílů proskelní je třeba dbát na bezpečnost. Levitující prosklení...Levitující prosklení... Stavební ruch s krásnými výhledy.Stavební ruch s krásnými výhledy. Stavební ruch s krásnými výhledy.Stavební ruch s krásnými výhledy. Velkoforátové střešní prosklení Solara HISTORIK v procesu montáže.Velkoforátové střešní prosklení Solara HISTORIK v procesu montáže. Skládání jednotlivých polí prosklení při montáži pomocí jeřábu a přísavek (vývěvy).Skládání jednotlivých polí prosklení při montáži pomocí jeřábu a přísavek (vývěvy). Usazování rastru střešního prosklení pomocí jeřábu.Usazování rastru střešního prosklení pomocí jeřábu. Skládání jednotlivých polí prosklení při montáži pomocí jeřábu a přísavek (vývěvy).Skládání jednotlivých polí prosklení při montáži pomocí jeřábu a přísavek (vývěvy).